17 Липня, 2022 р., 06:50
Щиро вітаю вас із професійним святом!!! Металургія – це фундамент економіки, багато поколінь металургів зміцнювало славу України, як потужної держави. В цей нелегкий для всіх нас час хочу побажати всім Українцям миру і спокою, добробуту і затишку. Бажаю щоб у роботі металургійної промисловості не було збоїв, бажаю щоб у Вас завжди було здоров'я, гарний настрій, щастя, оптимістичний погляд на життя і значні професійні успіхи! Також, в цей день від імені селищної ради, виконавчого комітету, депутатського корпусу та від себе особисто хочу подякувати керівництву ТОВ «ПФК» за благодійну допомогу, плідну співпрацю з органами місцевого самоврядування, високий професіоналізм, відданість справі, за активну громадську позицію та вагомий внесок у розвиток Побузької громади! Нехай сторицею повернуться вам добрі справи на благо жителів громади! Зі святом вас!
11 Липня, 2022 р., 12:21
11 Липня, 2022 р., 12:20
Упродовж останнього часу у багатьох містах України були змінені назви вулиць, провулків, проїздів. За підтримки громадськості вулиці, названі іменами діячів сусідньої держави-агресора, отримують нові назви, в тому числі і імена Героїв України, а міські, сільські і селищні ради відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» приймають рішення про перейменування.